Peer-to-Peer v DARUJME.sk

Darcovské výzvy nazývané aj Peer-to-Peer kampane sú stále populárnejším nástrojom, ako podporiť obľúbenú organizáciu. Okrem jednotlivcov aj čoraz viac firiem vyhlasuje interné darcovské výzvy.

Ako funguje Peer 2 Peer fundraising v rámci našej služby DARUJME.sk?

1. Šablóny darcovskej výzvy

Nastavenia vzhľadu darcovskej výzvy, ktorú bude vytvárať Autor darcovskej výzvy, teda váš fanúšik, ktorý sa rozhodne pre vás získavať podporu vo svojom mene. Nastavenia šablóny spravíte vo vašom admine.

2. Darcovské výzvy
Po tom, ako si nastavíte šablónu a vložíte odkaz na svoj web, môžete oslovovať ľudí, aby vás podporili vytvorením vlastnej darcovskej výzvy. Váš fanúšik jednoducho klikne na odkaz, ktorý mu pošlete (alebo ho nájde na vašom webe) a sám si vytvára si vlastnú výzvu (v rozpätí šablóny, akú ste si nastavili v admine).

3. Ďakovné, chybové a ostatné stránky
Rovnako ako pri darovacích stránkach, aj tu sme pripravili všetky potrebné stánky pre všetky situácie, ktoré pri vytváraní výzvy či darovaní môžu vzniknúť. Pre jednoduchosť sme vytvorili univerzálne stránky pre všetky organizácie.

4. Automatické emaily

DARUJME.sk za vás automaticky pošle všetky potrebné emaily ako pre autora výzvy, tak aj pre darcu a to vo všetkých situáciách, kedy je to potrebné. Grafika emailov vychádza z vašich nastavení vzhľadu darcovských výziev.

5. Platobné funkcie
Darcovské výzvy umožňujú darovať pre organizáciu jednorazovo aj pravidelne. Celá platobná operácia (okrem presmerovania na platobnú bránu) prebieha priamo vo výzve, rovnako ako záverečné poďakovanie.

6. Reporty a štatistiky
Výsledky vašich P2P kampaní, teda koľko darcovských výziev pre vašu organizáciu vzniklo, koľko je aktívnych, ukončených; koľko darcov, darov jednotlivé výzvy priniesli atď. – všetko nájdete v prehľadoch kampaní, podporovateľov a v reportoch.

Ak službu DARUJME.sk zatiaľ nevyužívate a máte o ňu záujem, registrujte sa.