O DARUJME.sk

Čo je DARUJME.sk?

 

 DARUJME.sk je prvý a najväčší nekomerčný darcovský systém pre mimovládne organizácie. DARUJME.sk prevádzkuje Centrum pre filantropiu n.o., ktoré už 21 rokov aktívne prispieva k rozvoju darcovstva na Slovensku.

 

DARUJME.sk dnes zásadným spôsobom ovplyvňuje prostredie online fundraisingu na Slovensku. Je to jediná služba, ktorá sa špecializuje na mimovládne organizácie a poskytuje im rôzne možnosti na získavanie darov cez internet. Za 11 rokov fungovania systému darcovia darovali cez DARUJME.sk celkovo už viac ako 29 miliónov Eur, ktoré umožnili mimovládnym organizáciám rozvíjať svoju činnosť. Vďaka DARUJME.sk má skúsenosť s online darovaním už vyše 286 tisíc darcov a mnohí z nich sa vracajú. Darovanie pre nás nie je len o peniazoch, ale o zapájaní darcov do príbehu organizácie, preto priebežne vzdelávame organizácie v tejto oblasti. Dlhodobo tak prispievame ku kultivácii darcovského prostredia na Slovensku.

Kto sa stará o DARUJME.sk?

Zuzana Behríková

manažérka DARUJME.sk

Lenka Polomská Rišková

programová koordinátorka DARUJME.sk

Zuzana Thullnerová

riaditeľka Centra pre filantropiu n.o.

Kristína Miškovská

finančná manažérka

Silvia Zámečníková

podpora pre darcov

Ako sa vyvíja DARUJME.sk v čase?

 

Ak vo vašej organizácii ešte nevyužívate na získavanie darov a budovanie vzťahu s darcami DARUJME.sk, zaregistrovať sa môžete tu.