Pre darcov

V rámci behu Devín - Bratislava sa traja bežci rozhodli bežať za Bielu vranu

DARUJME.sk je nekomerčné platobné riešenie určené výhradne pre mimovládne neziskové organizácie.

Vďaka nemu môžete podporovať vybrané neziskové aktivity ľahko, rýchlo a hlavne bezpečne. Umožňuje platbu kartou, platobným tlačidlom väčšiny bánk, ako aj bankovým prevodom.

Mimovládne neziskové organizácie, ktoré DARUJME.sk používajú, sa voči svojim darcom zaväzujú konať transparente a poctivo ich informovať o využití darov. Pre viac informácií si prečítajte Kódex používateľa.

Darovať je možné prostredníctvom darovacích stránok organizácií a Váš dar bude na Vašom výpise z účtu označený ako platba cez „www.ludialudom.sk„, pod ktorý systém DARUJME.sk patrí.

Zrušenie či zmena pravidelného daru

V prípade že podporujete niektorú organizáciu pravidelným darom kartou (kreditná alebo platobná karta) a chcete túto podporu prerušiť, zrušiť či zmeniť jej výšku, odporúčame Vám sa v prvom rade obrátiť sa priamo na vami podporenú organizáciu, ktorá vám určite vyhovie.

Pravidelný dar môžeme, ako prevádzkovateľ systému, zrušiť aj my, no sme oveľa radšej, ak komunikácia prebieha priamo medzi darcom a obdarovanou organizáciou. V prípade otázok či podnetov nám neváhajte napísať na info@darujme.sk.