Vytvorte darcovskú výzvu

Premýšľate, ako pomôcť niekomu, kto to potrebuje? Blíži sa váš sviatok, máte narodeniny, výročie, chystáte svadbu, trénujete na športový výkon alebo máte super nápad, v ktorom by vás mohli podporiť vaši priatelia? Tak to využite a vytvorte vašu vlastnú darcovskú výzvu.

Pozrite nižšie na ponuku organizácií, ktoré sa už takýmto výzvam venujú. Vyberte si tú „vašu“ organizáciu, kliknite na jej logo a vytvorte vašu prvú výzvu..

Čo sú darcovské výzvy
Darcovská výzva krok za krokom
Tipy pre úspešnú výzvu

Poznáte neziskovú organizáciu, ktorej dôverujete a držíte palce? Staňte sa jej ambasádorkou/om a vyzvite vašich blízkych, aby sa zapojili. Oslovte priateľov a pomôžte spoločnými silami vyzbierať financie na podporu jej projektov a aktivít.

Už dnes môžete byť ambasádorom/kou jednej z týchto organizácií v DARUJME.sk. Kliknite na jej logo a vytvorte vašu vlastnú darcovskú výzvu:

Poznáte organizáciu, pre ktorú by ste chceli zbierať financie, ale nenašli ste tu jej logo? Dajte nám vedieť a my jej pomôžeme s úvodnými nastaveniami. Ste z organizácie a chceli by ste sa pridať k tým, ktorí už majú spustené darcovské výzvy?  Ozvite sa nám na info@darujme.sk