Funkcie

inspiracie
Darovacia brána
Vysoká bezpečnosť platieb

Naše darovacie stránky sú šifrované SSL certifikátom. Systém nespracováva žiadne citlivé osobné údaje či údaje o platobných kartách.

 

Jednorázové aj pravidelné dary

Pravidelný darca venuje za jeden rok organizácií štyri krát viac peňazí ako jednorazový darca. Preto darovacie stránky vytvorené v DARUJME.sk ponúkajú nie len jedorazovú ale aj aj pravidelnú platbu a to nie len zriadením trvalého príkazu na úhradu ale aj pravidelným inkasom z platobnej karty.

 

Vlastná darovacia stránka

Váš web – vaše pravidlá. Preto si môžete darovaciu stránku prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Na výber máte z viacerých šablón, texty, farebnosť, výšku navrhovaných darov, to všetko si vyberáte tak, aby to sedelo vašej komunikácií. Ak by vám nestačili ani naše skvelé šablóny, môžete využiť naše aplikačné rozhranie (API) a vyrobiť si vlastnú darovaciu stránku.

 

Responzívnosť s mobilnými zariadeniami

Viete o tom, že viac ako polovica ľudí dnes sleduje Facebook na mobilnom zariadení? Práve preto, že stále viac času na internete trávime na mobilných zariadeniach, sa darovacie stránky vytvorené v DARUJME.sk prispôsobia každému zariadeniu tak, aby platba aj na tablete či mobile bola rovnako ľahká ako na počítači.

 

Platba platobnými kartami, tlačítkami bánk a prevodom na účet

DARUJME.sk ponúka všetky obľúbené platobné metódy. Vaši darcovia tak môžu platiť kartou, platobnými tlačidlami bánk alebo prevodom na účet. Jednoducho tak, ako to najlepšie vyhovuje im samotným.

Komunikácia s darcami
Personalizované ďakovné emaily

Poďakovať sa za dar je nie len slušné ale aj dôležité v rámci budovania vzťahu s darcami. Na druhej strane, posielať email každému darcovi hneď po jeho dare by bolo neefektívne a časovo náročné. Vieme, že svoj čas potrebujete venovať prioritne svojej misii, a preto DARUJME.sk poďakuje emailom darcom za vás. A to osobne, okamžite, z vašej emailovej adresy a vašimi slovami. Jednoducho presne tak, ako keby ste to spravili vy sami.

Ďakovná stránka

Ďakovná stránka po úspešnej platbe darcovi nie len poďakuje, povie že platba prebehla v poriadku, ale môže darcu navigovať ďalej. Napríklad na váš blog, video či Facebook. A ak platba nedajbože nevyšla, darca sa v ďalšom kroku dozvie čo môže pre jej úspešnú realizáciu urobiť. Maximalizujeme tak potenciál získať reálny dar od každého, kto vašu darovaciu stránku navštívi.

Vlastné texty a grafické prvky

Vaše slová, vaše obrázky, vaše farby. Darovacia stránka musí spolupracovať s celkovou komunikáciou Vašej organizácie, a preto všetko čo darca pri darovaní uvidí, máte pod kontrolou vy.

 

Prepojenie s MailChimp a Salesforce

Vieme aké ďalšie služby majú neziskové organizácie radi. Pre to DARUJME.sk spolupracuje s MailChimp či Salesforce. Chýba vám napojenie na ďalšie služby?  Využite naše všestranné API.

 

Podpora anglického, nemeckého a maďarského jazyka

Internet je globálny a darci môžu pochádzať odkiaľkoľvek. Preto si vašu darovaciu stránku môžete vytvoriť nie lem v slovenčine ale aj v maďarčine, nemčine či angličtine. Na takejto stránke prebieha všetko vo vybranom jazyku, od darovacej stránky až po ďakovný email.

Administračné rozhranie
Jednoduché a prehľadné uživateľské prostredie

Administráciu vašich darovacích stránok aj darcov zvládnete ľahko. Prostredie je intuitívne a naše školiace videá a príručka vás zorientujú za pár minút.

 

Databáza všetkých darov s kontaktmi na darcov

Každá jedna transakcia, či už úspešná alebo nie je zaznamenaná. Kontaktné údaje pochádzajúce z vašich darovacích stránok sú dostupné iba vám a záleží iba na vás ako ich použijete.

 

Štatistiky a reporty

Milujeme štatistiky. Preto je nimi DARUJME.sk popretkávané a jediným pohľadom zistíte ako na tom ste a aké sú trendy. Reporty si vyklikáte za pár sekúnd a ich výsledok sa vám zobrazí nie len v štatistickom prehľade ale môžete si takto navolené dáta exportovať do XLS, CSS alebo do MailChimpu.

 

Videotutoriály

Video je je názornejšie ako texty či obrázky, a preto ho radi používame tam, kde je potrebné niečo vysvetliť. Preklikajte si naše videotutoriály a naučte sa za pár minút ako využívať DARUJME.sk čo najlepšie.

Technická podpora

Sme tu pre vás. Ak máte problém či niečomu nerozumiete, obráťte sa na nás emailom či telefonicky. Radi vám pomôžeme.

Komplexné služby
Osobný prístup

Každá neziskova organizácia je iná a my si to plne uvedomujeme. Niektoré organizácie majú veľký tím a profesionálneho fundraisiera a niektoré fungujú na jednom človeku. A preto sme vytvorili náš systém tak aby mu rozumel každý – profík, či zaneprázdnený neziskovkár. Naviac sa radi s ľuďmi stretávame osobne, či už u nás, u vás alebo na školeniach.

 

Školenia, workshopy z oblasti online fundraisingu a komunikácie

Vieme toho veľa a neustále sa učíme. radi naše znalosti posúvame ďalej. Preto pravidelne organizujeme školenia a workshopy na témy spojene s fundraisingom, komunikáciou či online prostredím. Sledujte náš Facebook, LinkedIn, odoberajte Newsletter a vždy sa všetko dozviete včas.

 

Inšpiratívny blog

Veríme v silu inšpirácie, a preto pravidelne aktualizujeme náš Blog, na ktorom nájdete informácie zo sveta fundraisingu a komunikácie na internete. Prostredníctvom nášho blogu by sme vám radi pomohli k tomu, aby sa váš fundraising stal ešte úspešnejší.

Individuálne služby na mieru

Okrem našej bežnej starostlivosti o organizácie využívajúce DARUJME.sk, ponúkame aj špeciálne individuálne služby, ktoré si môžete u nás objednať:

 

Fundraisingové stratégie a kampane

Sme experti na fundraising a v online sa cítime ako ryby vo vode. Preto radi pomôžeme pri plánovaní fundraisingovej stratégie vašej organizácie či konkrétnej fundraisingovej či komunikačnej kampani.
Pomáhali sme pri príprave a realizácií mnohých projektov pričom (o)cenené boli napríklad “Za dobrú voľbu” či “Adoptuj si včelu”.

 

Audit fundraisingu

Prechádzame procesy, ktoré organizácia zaviedla a navrhujeme zlepšenia tak, aby sa zvýšila časová i finančná efektivita a organizácii sa zvýšil výnos z fundraisingových aktivít.

 

Na mieru šitá darovacia stránka

Potrebujete vytvoriť darovaciu stránku? Žiaden problém! Radi vám ju pripravíme presne podľa vašich predstáv.

 

Služba obsahuje:

  • Nastavenie darovacej stránky v dizajne kompatibilnom s vizuálnou komunikáciou vašej organizácie (farby a obrázky).
  • Copywriting (napísanie textov) pre darovaciu stránku, ďakovné stránky (zvlášť v prípade úspešnej či neúspešnej platby) a ďakovných emailov. Môžete si vybrať či bude stránka vytvorená v slovenskom alebo anglickom jazyku.
  • Otestovanie darovacej stránky a odovzdanie stránky do užívania spolu s inštrukciami na jej implementovanie a používanie.

 

Cenník

3_9Príjemcovia využívajúci DARUJME.sk neplatia žiadne paušálne (mesačné či ročné poplatky), ale iba náklady spojené so spracovaním platieb a to paušálne 3,9% zo získanej sumy. Tento poplatok zahŕňa aj náklady hradené bankám či kartovým spoločnostiam.

 

 

DARUJME.sk ponúka aj voliteľné nadštandardné služby:

.

Základné nastavenie vašej darovacej stránky – Táto služba je vhodná pre organizácie, ktoré nemajú kapacitu (alebo schopnosti) nastaviť si darovaciu stránku samé. Služba je spoplatnená sumou 99€ a jej obsah nájdete vyššie v časti Individuálne služby na mieru.

.

Ďalšie nadštandardné požiadavky akými sú napríklad poradenstvo pri tvorbe kampaní, individuálne školenie fundraisera či fundraisingového tímu organizácie, audit fundraisingu a iné: 26€/h. V prípade, že je potrebný zásah technikov (napr. vytvorenie vlastnej na mieru šitej darovacej stránky a podobne) je to 30€/h.

 

Poplatky zabezpečujú trvalú udržateľnosť systému DARUJME.sk a akýkoľvek zisk je v plnej miere investovaný do prevádzky systému a jeho vylepšovania.

Cena je konečná, Centrup pre filantropiu, n.o. nie je platcom DPH.