Seminár: Vianoce ako fundraisingová príležitosť

Koniec októbra je posledný vhodný čas pripraviť sa na Vianoce z pohľadu fundraisingu. Podľa analýzy darov z minulého roka, získa priemerná organizácia prostredníctvom DARUJME.sk v posledných dvoch mesiacoch roka až 32% financií. Nepremeškajte obdobie, kedy sú vaši potenciálni darci najviac ochotní darovať. Nemusíte vytvárať veľké a náročné kampane. K úspechom stačí aj málo. A my Vám povieme ako na to 🙂

Príďte sa inšpirovať úspešnými kampaňami z celého sveta a zistiť možnosti využitia DARUJME.sk počas Vianoc. Tiež sme si pozvali odborníka na slovo vzatého, ktorý Vám ukáže ako najefektívnejšie dať vašim podporovateľom vedieť o kampani v predvianočnom čase, ktorý je zahltený reklamou a žiadosťami o podporu.

Stretneme sa v príjemnom prostredí kaviarne a seminár prebehne neformálnou formou, kedy budete mať dostatok priestoru na vaše otázky a prediskutovanie prípadných vašich nápadov.

DÁTUM: utorok 25.10.2017 od 14:00 do 17:00 (registrácia nutná)

MIESTO: kaviareň Eleven Books & Coffee na Baštovej 9 v Bratislave.

Udalosť na Facebooku: http://bit.ly/2dVGJww

Blog o predvianočných kampaniach: https://darujme.sk/blog/neziskove-vianoce/

 

Vanda Hlaváčková

vanda

DARUJME.sk – Začneme s Vandou, ktorá má pripravenú prezentáciu s ukážkami vtipných, vážnych, jednoduchých, trochu komplikovanejších, kreatívnych, nekreatívnych ale hlavne úspešných vianočných fundraisingových či aktivistických kampaní z okolitých krajín a z celého sveta. Intenzívna dávka inšpirácie.

 

Igor Polakovič

polko1

DARUJME.sk – Igor ukáže prečo je DARUJME.sk, ako nástroj individuálneho fundraisingu, vhodnou voľbou pre predvianočnú kampaň. Možnosti kreatívneho využitia systému sú neobmedzené.

 

Jakub Ptačin

jakub

STUDIO ECHT – Jakubov prístup k práci dobre vystihuje veta z časti O nás Studia Echt: „Ak v dnešom svete neustálych zmien hľadáte vychodené cestičky a namiesto ničenia zjazdovky sedíte v bufete, radi vám odporučíme niekoho iného.“ My Vám odporúčame práve Jakubov príspevok, v ktorom dá rady z praxe ako vyskladať  kampaň cielenú na vašu komunitu podporovateľov z marketingového hľadiska.

 

REGISTRUJTE SA

Registrácia na seminár nutná. Počet miest obmedzený.

Zástupcovia organizácií, ktoré využívajú DARUJME.sk majú seminár zdarma. Pre ostatných je poplatok za seminár 15€.

V prípade otázok nás kontaktujte na info@darujme.sk alebo na 0908 727 635.