Tretí štvrťrok 2017: lenivé leto

Znovu sa vraciame k tradičnému trojmesačnému zhrnutiu výsledkov organizácií, ktoré používajú DARUJME.sk. Tretí štvrťrok býva už tradične najmenej výrazným, nakoľko si darci aj fundraiseri užívajú slnko a vodu. V septembri sme naopak už videli výrazné oživenie a nárast darov.

Napriek letnému útlmu, aj tento štvrťrok prekonal predchádzajúce roky. Naďalej teda suma darov medziročne stabilne rastie a tešíme sa, že sa triafame do svojich odhadov 🙂

Ako môžeme vidieť na nasledujúcom grafe, online darcovstvo naďalej rastie. Veríme, že hlavne november a december prinesie rovnako ako po minulé roky najviac darov. Vždy to však záleží aj od toho, nakoľko si neziskovky pripravili svoje predvianočné kampane.

Samozrejme prinášame aj prehľad desiatich najúspešnejších organizácií, pričom v tomto období na tom boli najlepšie tie, ktoré majú veľké množstvo pravidelných mesačných darcov.

top-10-treti-stvrtrok-2017

 

 

 

„Year to day“ prehľad vývoja darovanej sumy cez DARUJME.sk. Rok 2017 samozrejme ukazuje iba výsledky za prvé 3 štvrťroky.

Na záver sa vám chceme poďakovať za vašu dôveru a tešíme sa, že sa vám darí. Náš obetavý tím je tu stále pre vás a aj preto neváhajte a ozvite sa nám kedykoľvek potrebujete s niečím pomôcť či poradiť.

Igor Polakovič
zakladateľ DARUJME.sk