Seminár: Verejné zbierky v online #NieLenKasičkyAdmsky

Premýšľate vo vašej organizácii nad väčším využívaním online fundraisingu počas Vašej verejnej zbierky? Príďte na seminár, kde zistíte ako najefektívnejšie na to.

Zatiaľ ste vo vašej organizácii nepremýšlali nad tým, ako na internete a zvlášť na sociálnych sieťach pracovať s  online darovaním? V takom prípade by ste náš seminár nemali už vôbec premeškať!

S tými najpovolanejšími sa budeme rozprávať o možnostiach verejných zbierok v online prostredí v dobe, keď zverejnenie iba zbierkového účtu a čísla pre DMSky znamená premrhanú príležitosť. 

 

foto_suchova

Zuzana Suchová

Fundraiserka a PR manažérka občianského združenia SAVIO, ktoré každoročne organizuje verejnú zbierku Tehlička. V minulom ročníku zbierky darovali individuálni darcovia 166 887 eur z čoho 19 138 eur online. Zuzana porozpráva o Tehličke v súvislosti s kampaňami v online prostredí. SAVIO spolu so Zuzanou sa dlhodobo drží v prvej päťke najúspešnejších organizácií v DARUJME.sk a je na 1. mieste medzi organizáciami, ktoré využívaju DARUJME.sk počas verejných zbierok.

 

alan

Alan Holub

Digital Strategist z reklamnej agentúry Triad. Adam začal v agentúre na pozícii Social Media Manager, kde sa staral o správu social media kanálov mnohých značiek. Po roku sa stal Teamleadrom social media tímu a Copywriterom. Momentálne pracuje na pozícii Kreatívneho Stratéga. Okrem správy médií a strategického smerovania kampaní občas aj niečo vymyslí. Medzi nás príde porozprávať ako najlepšie osloviť vašu cieľovú skupinu v online prostredí, čo funguje a čomu sa najlepšie vyhnúť.

 

polko1

Igor Polakovič

Igor ako zakladateľ a šéf DARUJME.sk zhrnie výhody online darcovstva počas verejných zbierok. Odprezentuje prehľad úspešnosti jednotlivých zbierok v online a na konkrétnych príkladoch ukáže akým chybám sa pri komunikácií verejnej zbierky v online vyhnúť.

 

 

Stretneme sa v príjemnom prostredí kaviarne a seminár prebehne neformálnou formou, kedy budete mať dostatok priestoru na vaše otázky a prediskutovanie vašich nápadov či otázok.

DÁTUM: utorok 31.01.2017 od 14:00 do 17:00 (registrácia nutná)

MIESTO: kaviareň Eleven Books & Coffee na Baštovej 9 v Bratislave. 

UDALOSŤ NA FACEBOOKU: http://bit.ly/2jTS5mk

 

REGISTRUJTE SA

Registrácia na seminár nutná. Počet miest obmedzený.

Zástupcovia organizácií, ktoré využívajú DARUJME.sk majú seminár zdarma. Pre ostatných je poplatok za seminár 15€.

V prípade otázok nás kontaktujte na info@darujme.sk alebo na 0908 727 635.