Seminár: A a Ω individuálneho fundraisingu – Budovanie online komunity, lead generation a nízkonákladový fundraising.

Témou seminára bude budovanie komunity darcov a nízkonákladový fundraising. Prednášať budú špičkoví odborníci na darcovstvo zpoza rieky Moravy.

Príďte každý, kto budete môcť. A kľudne aj dvaja za organizáciu. Postrehy zo seminára môžete spoločne prediskutovať. Lead generation, čiže budovanie komunity podporovateľov, je základ online fundraisingu. Bez toho to jednoducho nejde. Je dobre pracovať na pekných kampaniach, ale keď ich nemáte komu poriadne odprezentovať, vaša práca môže výjsť navnivoč. A ešte k tomu pridáme rady od odborníka na nízkonákladový fundraising. Ide to aj bez veľkých rozpočtov a reklamiek!

Dôležité témy, skvelí hostia. Rozhodli sme sa preto aj trochu upraviť priebeh seminára. Naši hostia z Čiech tentoraz neodprezentujú iba svoje pripravené prezentácie. Posadíme ich na sedačku a spoločne budeme diskutovať o otázkach súvisiacích s témami.

Dúfame, že vás príde viac ako väčšinou, a tak sme zabezpečili aj väčší priestor ako kaviareň.

DÁTUM: utorok 04.04.2017 od 14:00 do 17:00 (registrácia nutná)
POZOR, ZMENA MIESTA KONANIA SEMINÁRA!

MIESTO KONANIA:

  • Open gallery, Baštová 5, Bratislava (mapa);
  • Doprava MHD – električková zástavka Kapucínska, autobusová zástavka Zochova;
  • Najbližšie parkovacie miesta nájdete na ulici Svoradova a v jej okolí.

UDALOSŤ NA FACEBOOKU

 

jitka-nesrstova

Jitka Nesrstová

Jitka sa u nás bude hovoriť predovšetkým o budovaní komunity a lead generation v online prostredí. Fundraisingu sa venuje už 15 rokov. Dlhé roky viedla fundraisingové oddelenie Greenpeace CZ, fundraising riadila aj v Nadacii VIA. Podielela sa na rozbehu platforiem darujme.cz a TechSoup CZ. Je obľúbenou lektorkou tém týkajúcich sa fundraisingu a marketingu neziskových organizácií a spoluzakladateľkou Koalice za snadné dárcovství, ktorá združuje popredné české neziskovky. Jitka je v prvom rade ekologickou aktivistkou, ktorá vo voľnom čase pomáha budovať české klimatické hnutie.

 

jiri-krupa
Jiří pracuje v Amnesty International ČR ako vedúci fundraisingu.  Na seminári predstaví konkrétne príklady z praxe a jeho prezentácia o nízkonákladovom fundraisingu v kontexte budovania komunity bude stáť naozaj za to.
Špecializuje sa na individuálny fundraising v kampaňových MVO a na prepojenie fundraisingových aktivít naprieč organizáciou – aktivizmus, dobrovoľníctvo, kampane a mobilizáciu. Jiří má skúsenosti s vedením ľudí, najmä s motiváciou, tréningom, hodnotením a plánovaním fundraisingových pracovníkov.  Jeho snom je, aby bol individuálny fundraising vo východnej Európe braný rovnako profesionálne a seriózne, ako je to na západ od nás.

 

 

polko1Igor Polakovič

Igor ako zakladateľ a šéf DARUJME.sk odprezentuje ako najvhodnejšie prepojiť DARUJME.sk s nízkonákladovým fundraisingom a budovaním komunity. Povedie tiež debatu, počas ktorej budeme diskutovať o „všetkom čo ste o budovaní komunity chceli vedieť, ale báli ste sa spýtať“. Debatovať bude predovšetkým Jíří a Jitka ale tešíme sa aj na vaše zapojenie.

 

 

REGISTRUJTE SA

 

Registrácia na seminár nutná. Počet miest obmedzený.

Zástupcovia organizácií, ktoré využívajú DARUJME.sk majú seminár zdarma. Pre ostatných je poplatok za seminár 15€.

V prípade otázok nás kontaktujte na info@darujme.sk alebo na 0908 727 635.