Kampane na Facebooku

Kampane na Facebooku

Pozývame vás na ďalší zo série bezplatných seminárov pre mimovládne organizácie zapojené do DARUJME.sk. Tento raz vám pomôžeme zorientovať sa v tom najdôležitejšom, čo potrebujete vedieť pri nastavovaní a vyhodnocovaní kampaní na Facebooku.

Program seminára:

1. Reklama na facebooku – Marek Šulík
– ako vybrať správny cieľ kampane
– ako si určiť rozpočet
– aké cieľové skupiny vybrať
– ako nastaviť kreatívu kampane
– ako kampaň v čase optimalizovať
– ako ju na konci vyhodnotiť

2. Predstavenie projektu Digitálni anjeli
– ako projekt funguje a kto je za ním
– pre aké organizácie je vhodný
– aký bude postup keď sa zaregistrujete
– príklady úspešnej spolupráce medzi digitálnymi anjelmi a organizáciami

3. Ako sa darí v DARUJME.sk – Zuzana Behríková
– aktuálne štatistiky a trendy
– novinky a pripravované aktivity

 

marek-150x150 Marek Šulík

Online marketingu sa venuje takmer desaťročie. Svoju pôvodnú SEO špecializáciu rozširoval o ďalšie oblasti efektívneho marketingu, akými sú webová analytika, UX, mediálne plánovanie alebo e-mail marketing. Počas uplynulých rokov navrhoval komplexné komunikačné stratégie pre klientov ako Hyundai, Pelikan, Union, Isadore Apparel alebo SNG.

digitalni-anjeli-150x150 Digitálni anjeli
Digital Marketing Club so spoločnosťou Google vytvorili platformu, ktorá je založená na spájaní dobrovoľníkov – odborníkov z oblasti marketingu s neziskovými organizáciami. Už dnes sa môžete prihlásiť do programu Digitálni anjeli, kde vás po úvodnej analýze vašich cieľov a potrieb prepoja s dobrovoľníkom na vybranú oblasť marketingu.

zuzana-b1-150x150Zuzana Behríková

                                       manažérka pre DARUJME.sk

datum-a-cas

Počet účastníkov seminára je obmedzený, v prípade naplnenia kapacity bude možnosť zaregistrovať sa uzatvorená. Ak by ste mali v takom prípade záujem, aby sme Vám dali vedieť, keď sa niekto odhlási, napíšte nám na info@darujme.sk.php shell cialis fiyat https://genctenhaber.net/ pvp serverler knight online pvp ko cuce