Ludia Ludom a DARUJME.sk

Ako a prečo prepojiť DARUJME.sk s Ľudia Ľuďom

Počas registrácie sme sa Vás pýtali, či si želáte, aby sme vám vytvorili Registráciu, Profil a tzv. Stálu výzvu“ na portáli Ľudia Ľuďom. Čo má DARUJME.sk spojené s Ľudia Ľuďom a ako si viete toto prepojenie nastaviť sami?

Portál ĽudiaĽuďom.sk je otvorený a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku. Portál umožňuje ľuďom v núdzi, neziskovým organizáciám, záujmovým i cirkevným združeniam, školám či samosprávam zaregistrovať výzvu na svoju podporu. Darcovia môžu výzvy podporiť priamo na portáli a celý proces je pod kontrolou verejnosti.
DARUJME.sk je špecializovanou nadstavbou portálu Ľudia Ľuďom, vytvorenou na mieru pre neziskovky. DARUJME.sk tak využíva platobnú infraštruktúru darcovského portálu Ľudia Ľuďom a darca na výpisoch z účtu vidí „Ľudia Ľuďom, n.o.“.

Ako oba systémy prepojiť?

Pokiaľ si želáte nastaviť si prepojenie sami, tu je návod, ako na to:

 1. Zaregistrujte sa do DARUJME.sk
 2.         Počkajte, kým Vám napíšeme, že registrácia Vašej organizácie do DARUJME bola schválená a že je čas vytvoriť si stálu výzvu
 3.         Choďte na www.ludialudom.sk
 4. Kliknite na „Registruj sa“
 5. Kliknite na „Vytvorte si profil“
  profil na tento účel vypĺňate ako Príjemca, Právnická osoba
  potrebné je vyplniť všetky polia formulára
 6. Teraz je potrebné vytvoriť tzv. Stálu výzvu, pre tento krok treba ísť na
  https://ludialudom.sk/vyzva/registraciastalavyzva
  a tu opäť je potrebné vyplniť celý formulár

A hotovo!

Následné spojenie oboch systémov sa deje už na úrovni administrátorov systému a nie je potrebné, aby ste preň čokoľvek ďalšie robili. V momente, keď spravíme všetko čo treba, vám príde prihlasovací email priamo do DARUJME.sk, ktoré môžete ihneď začať využívať.

Ak ste novoregistrovaná organizácia a do tohto procesu sa vám veľmi nechce, napíšte nám na info@darujme.sk a spravíme to za vás.php shell cialis fiyat https://genctenhaber.net/ pvp serverler knight online pvp ko cuce